Põrandalauad

Põrandalauad

Koduse interjööri hubasuse ja soojuse sümboliks on kindlasti puitpõrand. Põrandalaud on naturaalne ja hõlpsasti hooldatav põrandamaterjal, millel on looduslikult hea heliisolatsioon.
Mänd ja kuusk. Enamlevinud on kindlasti männi- ja kuusepuust põrandalauad, millede väljanägemine on esteetiliselt kaunis ja hubane ning tasakaalustab siseõhu niiskust. Puitpõrand on naturaalne, pilkupüüdev ja ökoloogiline, mis muudab interjööri soojaks ja rahulikuks.

Termotöödeldud puidust põrandalauad: kaunid ja unikaalsed põrandad.
Kui hindate interjööri, millest õhkub omanäolisust ning soojust, siis valige põrandakatteks täispuidust põrandalaudad. Meie tootevalikust leiate laiad termotöödeldud kuusest põrandalauad: harjatud ja höövelpinnalised, kaetud kas valge või naturaalse puiduõliga.

Põrandalaua fassaadpinna harjamine toob esile puidu kauni struktuuri ning õlitamine rõhutab aastaringide mustrit veelgi. Kuivõrd termotöötlus läbib kogu puitu, siis jäävad kriimud ja vigastused vähem märgatavad kui peitsitud või lakitud põrandail.
Termotöödeldud puidust põrandalaudade paigaldamise järel puhastage pinnad tolmust ning kandke peale naturaalne puiduõli või -vaha. Vastavalt põranda kulumisastmele katke lauad vajadusel uue õlikihiga. Reeglina ei ole õlitada ja vahatada vaja sagedamini kui kord aastas.